SLUŽBY

Kompletní svatební servis Kompletní svatební servis

Perfektní, plynulá a zábavná svatba se nestane sama od sebe. Je výsledkem detailního plánování a pečlivého zvolení každého detailu většinou už několik týdnů předtím, než rozdáte zvací koláčky, nebo rozešlete oznámení.

Částečný svatební servis Částečný svatební servis

Každá svatba by měla mít někoho, kdo se postará o to, aby měla koncept, dramaturgii, krásný design a aby se na ní podíleli skvělí dodavatelé. Pokud už máte svou vizi, uděláme vše proto, abychom ji pochopili a poskytneme vám další podněty.

Kytice a výzdoba Kytice a výzdoba

Květinová výzdoba je neopomenutelnou součástí svatby, vyzdvihuje Vaší osobnost a dotváří celkovou atmosféru. Naši zkušení floristé umí zázraky a jsou schopni zhmotnit Vaše představy o květinové výzdobě, která bude dokonale ladit se stylem celé svatby.

Hudba Hudba

Hudba je klíčem k navození krásné atmosféry na každé svatbě. Protože hudba podporuje emoce a vyváří vzpomínky, je nutné si dát na jejím výběru opravdu záležet a spolehnout se na profesionály. Ať už se bude jednat o saxofon s pianem k obřadu, velkou či malou kapelu na večerní zábavu nebo DJe, buďte si jistí, že naši dodavatelé předčí Vaše očekávání.

Fotograf Fotograf

Krásný pocit a nezapomenutelné chvíle z Vašeho svatebního dne Vám nejlépe připomenou svatební fotografie. To je hlavní důvod, proč se svěřit do rukou opravdových profesionálů. Ti přetvoří Váš den do vzpomínek, které Vám připomenou, jak výjimečný tento den byl. Naši fotografové navodí uvolněnou atmosféru, která bude z fotek jen zářit a Vy budete mít díky tomu ty nejkrásnější vzpomínky na Váš svatební den.

Video Video

Svatebním videem Vám umíme převyprávět celý Váš den. Včetně detailů a událostí, kterých jste si možná ani nevšimli. Nečekejte nudné a dlouhé pasáže, slibujeme Vám krásné zachycení Vašeho svatebního dne s těmi nejdůležitějšími a nejúžasnějšími momenty doplněnými Vaší oblíbenou hudbou,

Účes a líčení Účes a líčení

Být krásné se snažíme každý běžný den. Ale svatební den není běžný. Je mimořádný a mimořádný by měl být i svatební účes a svatební líčení. Mimořádné znamená profesionální. Nasloucháme, zkoušíme, diskutujeme. Vždy raději necháme zvítězit přirozenost nad vyumělkovaností a Vaši krásu prostě jen podtrhneme.

Svatební dort Svatební dort

Nabízíme Vám svatební dort, který je na hony vzdálený těžkému svatebnímu dortu s máslovou náplní a silnými pláty suchého piškotu, ze kterého každý sní dvě lžičky. Naše svatební dorty jsou z tenkých piškotových vrstev, které jsou plněné lehkým krémem ochuceným čerstvým ovocem nebo čokoládou a dort je pokrytý takovou hmotou, kterou si vyberete. Tady již nehraje roli pouze chuť, ale také barva a její praktičnost vzhledem k počasí.

Doprava Doprava

Již od malička toužíte po dlouhé bílé limuzíně, která Vás přiveze ke svatebnímu oltáři, nebo potřebujete jen prakticky vyřešit přepravu svatebních hostů několika mikrobusy či auty? Nabídneme Vám přesně takové řešení, které zohlední Vaše sny i praktické požadavky.

Formality Formality

Naše agentura Vám pomůže se všemi dokumenty, které jsou potřebné k uzavření sňatku v České republice nebo kdekoliv jinde na světě.

Svatební šaty Svatební šaty

Navštivte nás v krásném a milém prostředí našeho svatebního salonu, kde nabízíme nádherné svatební šaty renomovaných značek Pronovias, Maggie Sottero, Sottero Midgley k zapůjčení i ke koupi.

Events – pořádání firemních a společenských akcí Events – pořádání firemních a společenských akcí

Připravujete firemní, nebo společenskou akci?

Jsme agentura s dlouholetou tradicí a celostátní působností. 

Spolehněte se na nás při pořádání vašich firemních a společenských událostí. Rádi je vytvoříme podle vašich představ.

Konzultace a koordinace Konzultace a koordinace

Vydechněte, jistíme Vás. Tato služba je určená párům, které se rozhodly si svatbu plánovat samy. Můžeme Vám nabídnout konzultační hodiny, buď jednorázové nebo na měsíční bázi tak, abychom Vás nastartovali, nebo udrželi na správné koleji.

Svatební balíčky Svatební balíčky

Naši klienti jsou většinou velmi zaměstnaní profesionálové, kteří si uvědomují hodnotu svého času. Vědí, že každý jsme odborníkem na něco jiného, a protože chtějí při přípravách svatby zažít méně stresu a více radosti, tak přichází za námi. Očekávají, že díky našim zkušenostem a kontaktům bude jejich svatba jedinečná, reflektující jejich osobnosti.

Wedding Design Academy Wedding Design Academy

Wedding Design Academy je unikátní projekt svatební agentury Wedding Design pro všechny kdo chtějí proniknout do kouzelného světa pořádání svateb. Po osmnácti letech sbírání zkušeností nastal čas je předávat dál. Proto nabízíme několik typů kurzů – základní a navazující kurz pro svatební koordinátory a speciální konzultační kurz pro nevěsty.